Lajm

Nuk do ta njihni Genta Ismajlin, shikoni se si ka ndryshuar trupi i saj(FOTO)

Nuk do ta njihni Genta Ismajlin, shikoni se si ka ndryshuar trupi i saj/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ka kohë që këngëtarja kosovare, Genta Ismajli ka pësuar ndryshim në fizikun e saj..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…