Lajm

Meteorologët dalin me parashikimin e fr ik h ëm, presin të thyhet rekordi i..

Viti i Ri i cmendur! Meteorologët dalin me parashikimin e frikshëm, presin të thyhet rekordi i./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet.

Në zona tjera të Kalifornisë, ka qenë me reshje shiu dhe bubullima, duke rre zikuar banorët të ballafaqohen me vërshime dhe evakuim të banorëve, transmeton /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet