Lajm

E thotë vetë prodhuesi i njërës prej firmave gjigante: Pas 10 vitesh s’do ketë më cigare

E thotë vetë prodhuesi i njërës prej firmave gjigante: Pas 10 vitesh s’do ketë më cigare/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një prej kompanive më të mëdha në botë për prodhimin e duhanit, Philip Morris International paralajmëron fundin e cigareve gjatë 10 viteve të ardhshme..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…