Lajm

Detyron oborrtarët të zvarriten në gjunjë, jeta e mbretit më të urryer në botë

Detyron oborrtarët të zvarriten në gjunjë, jeta e mbretit më të urryer në botë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Prestigjozia britanike “Daily Mail” shkruan se disa nga arsyet pse ai është i urryer kanë të bëjnë me mënyrën se ai vishet, me xhinse me bel të shkurtër, tatuazje dhe bluza të shkurtra../Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet