Lajm

Bes Kallaku i kthehet Ramës: Bubqi nuk shihet natën se s’ka drita, për ujë rroftë pusi Ijes

Gjithçka ka nisur kur ky i fundit ka postuar në Instagramin e tij një video nga profili i Kallakut, ku shfaqet Bubqi nga hapësira./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Rama “e kritikoi” Besin se Bubqi është ‘citty’ dhe jo ‘country’. Ndërkohë, aktori e ka falenderuar për postimin, por ka theksuar me humor se nuk ka ujë dhe as drita./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Flm qe mi paske bo repost postimit tim per Bubqin.Ai eshte fshati me i bukur ne bote diten, se naten nuk shihet pasi ska drita.Uje jo e jo./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet