Lajm

Tentoi t’i v idhte çantën, kjo vajzë e bën hajdutin të pendohet përjetë…

Një video e një djali që te ntoi t’i merrte një vajze çantën është bërë virale në Web këtë javë. Ngjarja është regjistruar në qytetin e Quilmes të Argjentinës. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

I riu e sheh në autobus dhe kujton se ajo nuk e vë re, por kur e ndjen, ajo i bën namin. Më pas ai tu rpëro het dhe i lutet të shkojë, por më keq. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT