Lajm

Pas Kritikave, Paloma Tregon Pse Nuk Takoi Donaldin Dhe Semin Kur Doli Nga “Big Brother VIP”

Pas Kritikave, Paloma Tregon Pse Nuk Takoi Donaldin Dhe Semin Kur Doli Nga “Big Brother VIP”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Paloma gjatë qëndrimit të saj në “Big Brother VIP Albania” ka debatuar shpesh me Donaldin. Dyshja janë përplasur për çështje të ndryshme dhe situata mes tyre shpesh ka degraduar në ofendime. Shumë është komentuar në rrjet fakti që teksa po takonte banorët kur la shtëpinë, Paloma nuk u përshëndet me Semin dhe Donaldin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet