Lajm

Mamaja I Kriti,kon Nusen, Djali I Kthen Përgjigjen Epike: Nuk U Martova Me Të Që Të Lajë E Të Pastrojë, Por…!!!

Mamaja I Kriti,kon Nusen, Djali I Kthen Përgjigjen Epike: Nuk U Martova Me Të Që Të Lajë E Të Pastrojë, Por/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Të gjithë i dimë problematikat e raportit nuse-vjehrrë dhe e anasjellta. Shpesh qëllon njëra negative, apo tjetra, e rrallë herë kemi .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…