Lajm

Gruaja Lë Derën E Ballkonit Hapur Për Fresk Gjatë Natës, Kur Zgjohet Gjen Komshiun Në Krevat

Mund të cilësohet si një surprizë e kësaj vape. Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Palermo, Itali.Një 27-vjeçare gjeti në mëngjes në krevatin e saj komshiun, i cili i kishte hyrë nga ballkoni në shtëpi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Policia ka thënë se sipas deklaratës së saj, ajo e kishte lënë hapur derën e ballkonit për t’u freskuar.Shikovid me poshte:Kur u zgjua në mëngjes, 27-vjeçarja gjeti në shtratin e saj komshiun e saj i cili po i prekte trupin.Ajo tentoi ta largonte dhe më pas nisi të ulërinte. 36-vjeçari u arrestuar ndërsa ajo ndihet ende e shokuar nga ngjarja./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet