Lajm

Fëmijët janë bekim i zotit, por ky baba gati sa nuk qau kur zbuloi që do bëhej me vajzë

Matt ndau pamje nga festa për zbulimin e gjinisë në TikTok, video e cila u pa më shumë se 700 mijë herë, transmeton Klan Kosova./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Matt dhe më të dashurit e saj, janë qartë të ngazëllyer për të parë gjininë e foshnjës. Por, kur erdhi koha për të parë gjininë, partneri i saj nuk bëri një reagim/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

të pritshëm.Kur tullumbacja shpërtheu dhe doli ngjyrë rozë, tregoi që dyshja janë në pritje të një vajze të vogël. Por ndërsa pjesa tjetër e familjes shihet duke festuar lajmin emocionues, burri thjesht hedh tullumbacen në dysheme dhe murmurit diçka të padëgjueshme./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet