Lajm

E kapi per flokesh Monika Kryemadhi ne vitin 2002 Bleona Qeretin dhe e nxori nga dhoma motelit ku ishte me Meten

E kapi per flokesh Monika Kryemadhi ne vitin 2002 Bleona Qeretin dhe e nxori nga dhoma motelit ku ishte me Meten/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Edhe femrat zihen keqas dhe shpesh, zënkat e tyre përfundojnë si thashetheme korridoreve te zyrave te partise, duke shkaktuar të qeshura. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…