Lajm

Bota me lot ne sy- Foshnja sheh nenen per here te pare me syzet e vecanta- Oh zot moment perlotes (VIDEO)

Bota me lot ne sy- Foshnja sheh nenen per here te pare me syzet e vecanta- Oh zot moment perlotes (VIDEO)

Baby Piper është aq e lumtur sa çdo foshnjë 10 muajshe mund të jetë por nëna e saj ishte pak e shq.et.ësu.ar se ajo nuk po zvarritet akoma. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…