Lajm

(Video) Dikur përflitet se punoηte me pagesë për sheikët, Shkëndije Mujaj: Kam vënë xhami tani, nuk dua të flas për atë jetë

Video) Dikur përflitet se punoηte me pagesë për sheikët, Shkëndije Mujaj: Kam vënë xhami tani, nuk dua të flas për atë jetë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Shkëndije Mujaj u bë e njohur për publikun shqiptar për fotot dhe videot e saj s*ksi që publikonte në rrjetet sociale. Mujaj ka bërë një ndryshim drastik në jetën e saj, pasi së fundi i është dedikuar fesë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…