Lajm

Shqiptari Gjen Gruan Me Të Dashurin Në Shtrat, Ja Veprimi Që Bëri

Shqiptari Gjen Gruan Me Të Dashurin Në Shtrat, Ja Veprimi Që Bëri/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sipas mediave italiane, gruaja e shqiptarit kishte kërkuar ndarjen, pasi i ishte rikthyer historisë 2 vjecare e gjysmë të dashurisë që ajo kishte pasur para 15 vitesh me një tjetër person.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…