Lajm

Shkon Në Hotel Me Vajzën E Tij, 44-Vjeçarit I Bëjnë Gjëmën! Menduan Se Ajo Ishte Nje

Stafi i një hoteli dyshonte se një baba ishte njeri i cuditshem pasi kishte rezervuar një dhomë me vajzën e tij adoleshente.KarlPollard, nga South Wales mori një dhomë hoteli së bashku me vajzën e tij./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

46-vjeçari tha se së bashku me vajzën e tij Stephanie, 14 vjeç, do të vizitonin nënën e tij. Por stafi i hotelit dyshoi se ai ishte njeri me qellime te keqia dhe lajmëroi policinë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet