Lajm

Mrekullia e ZOTIT….Motrat binjake ndahen me sukses pas operacionit që zgjati 11 orë (VIDEO)

Mrekullia e ZOTIT….Motrat binjake ndahen me sukses pas operacionit që zgjati 11 orë /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Motrat binjake ndahen me sukses pas operacionit që zgjati 11 orëMrekullia ndodhi, pas nje operacioni te gjate, perfundoi me sukses, zoti i ruajt….…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…