Lajm

Me b*ekë në mes të rrugës, Bleona Qerreti lë nαm/ Bie dhe i daΙin…(FOTO)

Me b*ekë në mes të rrugës, Bleona Qerreti lë nαm/ Bie dhe i daΙin…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti po punon për një set të ri fotografik, por gjatë xhirimeve i ka ndodhur një e papritur..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…