Lajm

E Rëndë, O Zot Si Po Përfundojnë Vajzat Tona? Po*licia T.Ronditet Kur Zbulon Çfarë I Bënte 28-Vjeçari Dy Femrave

Në bazë të provave të grumbulluara u organizua dhe finalizua operacioni policor i koduar “Klientët”, në kuadër të të cilit u kap dhe u vu në pranga shtetasi /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

= 28 vjeç, banues në Korçë. Nga hetimet e kryera ka rezultuar se ky shtetas shfrytëzonte për prostitucion në qytetet Korçë, Sarandë dhe Tiranë, një 18-vjeçare dhe shtetasen e mitur 17-vjeçare, me të cilën bashkëjetonte./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet