Lajm

Babai Ia Heq Djalit Dhëmbin Me Makinë (Video)

Çmenduria E Radhës: Babai Ia Heq Djalit Dhëmbin Me Makinë /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Thonë se çmenduria nuk njeh limite. Si i tillë është cilësuar edhe gjesti i një babai në SHBA, i cili ka përdorur makinën për t’i hequr dhëmbin djalit të tij minoren..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…