Lajm

Pronari bën se*ks me shitësen ndërsa në dyqan vijnë klientë…(VIDEO)

Pronari bën se*ks me shitësen ndërsa në dyqan vijnë klientë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një video e pu blikuar nga mediat britanike por jo vetëm, tregon momentin kur kamerat e sigurisë kanë filmuar një burrë dhe një grua duke bërë se ks .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…