Lajm

Lajmi fundit/ Regjistrohen 3 tέrmete brenda 10 minυtash! Ja ku e kishin epiqendrën

Lajmi fundit/ Regjistrohen 3 tέrmete brenda 10 minυtash! Ja ku e kishin epiqendrën

Lëkundja e parë ka ndodhur në orën 20:10 (orë lokale) me shkallë 3.3 Rihter dhe epiqendra e saj ka qenë 8 kilometra në juglindje të Arkalochorit..…Ndiqni v1deon për të kuptuar më mirë se për qfarë bëhet fjalë hap market1ngunë që shfaqet menjëher posht kësaj edhe shfaqet v1deo mos e humbisnii…