Lajm

Gruaja hyn la.ku.riq nga dera e em.ergj.enc.ës drejt e në emisionin live, tenton të që.llo.jë me tullë prezantuesen (VIDEO)

Gruaja hyn la.ku.riq nga dera e em.ergj.enc.ës drejt e në emisionin live, tenton të që.llo.jë me tullë prezantuesen/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në pamjet e bëra virale në rrjete sociale, shihet një grua tërësisht e zh.ve.shur teksa vrapon në mes të studios dhe te.nton të go.da.së me tullë drejtuesen e emisionit, Mirela Vaida..…Ndiqni v1deon për të kuptuar më mirë se për qfarë bëhet fjalë hap market1ngunë që shfaqet menjëher posht kësaj edhe shfaqet v1deo mos e humbisnii…