Lajm

E ÇM.ENDUR: Video lë botën pa mend/ Në qiell dalin 3 diej…

E ÇM.ENDUR: Video lë botën pa mend/ Në qiell dalin 3 diej…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një fenomen spektakolar është regjistruar në videon e mëposhtme, ku një sipërfaqe me borë shihen tre diej vezullues..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…