Lajm

Me rriti daja, mbeta jetime, tash me vdiq burri dhe po i rris jetimat, vjehrrit me than se ne…!

Me rriti daja, mbeta jetime, tash me vdiq burri dhe po i rris jetimat, vjehrrit me than se ne…Me rriti daja, mbeta jetime, tash me vdiq burri dhe po i rris jetimat, vjehrrit me than se ne… –/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pershendetjeee juve histori te jetes un lexoj gjdo dit histori dhe vendosa me shkru edhe un historin time dhe kush ka mundesi qe mem ndihmu ose mjafton vetem nje kshilll mema dho un jam 24 vjeqare dhe vi nga nje fshat un kur isha femi 5 vjet mami dhe babi shkun per pun ne itali dhe fatkeqsisht nuk ukthyen mo/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet