Lajm

Jam e divorcuar, kam edhe banesen time ne Tirane, dua nje burr te vertet!

Jetoj vetem ne shtepi te studenteve,por kam edhe banesen time ne tirane, pasi qe me me takoi mua kur u divorcova! Dua te njoftohem me burra qe kan shum para qe do me knaqin edhe mua edhe xhepin tim mbasi jam e re k/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

am nevojat e mija dua tesha te shtrenjta dhe brende boterore fiksim i kam teshat e brendeshme i blej nga me s qe ta qmendin burrin me te cilin kaloj naten eksitohem shum nga burrat qe kan shum para qe se kursejn per asgje mi plotsojn gjitha deshirat dhe ma nese don vibe rin apo what sup tim kliko ne rek lam dhe prit 1 min knaqin shpirtin /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet