Lajm

I ftυari “del nga bίnarët”, çohet dhe pυth gazetaren: Ma hοqe trυrin fare! (VIDEO)

I ftυari “del nga bίnarët”, çohet dhe pυth gazetaren: Ma hοqe trυrin fare!./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Rrallëherë ndodh që një i ftuar në një emision televiziv të dalë nga vetja dhe të shkojë t’i .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…