Lajm

Mjekët i kishin thënë se kishte shtatë fëmijë, 25-vjeçarja lind nëntë

Një grua në Afrikë ka lindur nëntë fëmijë dhe jo shtatë siç kishin ‘parashikuar’ mjekët. Halima Cisse, 25 vjeç, i lindi fëmijët me operacion dhe fatmirësisht, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

pesë vajzat dhe katër djemtë janë mirë. Cisse u dërgua me avion në Marok që ajo dhe fëmijët të trajtoheshin më mirë pas lindjes.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet