Lajm

‘Hyrremi’ Le Pa Fjale Turqit, Del Me Mbathje Dhe Ndryshon Pamjen, Nuk Do E Njihni Më

‘Hyrremi’ Le Pa Fjale Turqit, Del Me Mbathje Dhe Ndryshon Pamjen, Nuk Do E Njihni Më/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Hyrremi” ka ndryshuar shumë që nga koha kur luante në serialin “Sulejmani i madhërishëm”. Aktorja gjermano-turke, Meryem Uzerli i ka lënë fansat gojëhapur me setin e ri fotografik dhe ka ngjallur komente të shumta./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet