Lajm

Gruaja Nga Tirana Nuk Shkon Për Drekë Tek Vjehrra Por Tek E Ëma, Burri Bën Të PAPRlTURËN..!!

Gruaja Nga Tirana Nuk Shkon Për Drekë Tek Vjehrra Por Tek E Ëma, Burri Bën Të PAPRlTURËN. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në një lidhje live në emisionin “Al do Morning Show”, gazetarja e cila raporton ngjarjet nga Tirana, ka treguar një histori të paz a ko ntë të një çifti nga kryeqyteti..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…