Lajm

Babai zbulon pse djali i tij vonohej gjithmonë në dush[VIDEO]

Ky është momenti kur një baba në SHBA zbulon se përse djali i tij vonohej shumë në dush. Josh Fairbanks vendosi të zbulojë se përse 12-vjeçari kalonte kaq kohë duke u larë. Videoja e adoleshentit duke kënduar dhe kërcyer në dush është bërë përsëri hit në internet/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Prej kur e vendosëm një zmadhues me bluetooth në banjo, djali ynë filloi të vonohej shumë në dush. E zbuluam pse”, shkruan në përshkrimin YouTube. Shiko Videon:/ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet