Lajm

64 vjeçarja e Perputhen, ndryshon pajme dhe a habiti të gjithve(FOTO)

64 vjeçarja e Perputhen, ndryshon pajme dhe a habiti të gjithve/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Luljeta e Perputhen +40 mori vemendjen me pjesemarrjen ne emision.Por nuk mjaftoi vetem kaq pasi ajo publikoi kengen S’ta jap ne bashkepunim me konkurrentet e tjere..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…