Lajm

37-vjeçari e tregοn hαρυr fαre: E bërα me nχënësen time në zуre, po më pas e mori vesh grυaja dhe ajο na bëri…

Nisa një fl irt me një vajzë sa gjysma e moshës sime por mora ndës hkimin që meritoja dhe që më lëndoi shumë. Unë jam 37 vjeç dhe kemi plot 10 vite që jemi bashkë me gruan time, që është 33 vjeçe./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Marrëdhënia jonë gjithnjë ka qenë për mrekulli, por një ditë unë e humba kontrollin dhe gabova.Ishte një ditë kur unë punova deri vonë në zyrë. Afër meje, në një dyqan pak metra më tutje, punonte një nxënëse e imja./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet