Lajm

PO LUANTE ME TË, MOMENTI KUR MAJMUNI I “NX,ORI NË SHESH” GJiO,KSIN TURISTES [ VIDEO ]

Ky është momenti qesharak kur një majmun i pacipë gati i “nxori në shesh” gjoksin një turisteje Sipas mediave të huaja, bëhet fjalë për Brittany Bowman /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

e cila po udhëtonte me shokë kur vizitoi qendrën e majmunëve në Tajlandë. Vajza e ardhur nga Los Angeles e lejoi majmunin e vogël që të luante me të, dhe më pas të /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

kërcente edhe në trupin e saj.Por ndërsa majmuni ishte duke u përpjekur të ngjitej deri në shpatullat e saj, ai i kapi bluzën asaj, dhe pothuajse tërhoqi atë poshtë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet