Lajm

Pamje Spektakolare Kur Nje Tuf Elefanteshet Kalojn Ne Mes Te Autostrades Dhe BIIokojn Rrugen..(VIDEO)

Pamje Spektakolare Kur Nje Tuf Elefanteshet Kalojn Ne Mes Te Autostrades Dhe BIIokojn Rrugen/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Familja e më shumë se 50 elefantëve doli nga xhungla dhe kapërcyen rrugën Chachoengsao në lindje të Bangkok, teksa dhjetra banorë e oficerë policie ndaluan për t’i shoqëruar me sy/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet