Lajm

Nuk Përmbahet Bleona Qerreti, Tregon Emrin E Politikanit Që ‘E Çmend’: E Dua!

Këngëtarja u shpreh se është zyrtarisht në dashuri me Grenell dhe se ai është një “rockstar”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“E dua, jam zyrtarisht në dashuri me të. Është një rockstar, është një fat i gjithë shqiptarëve. Jam vajzë me fat që e kam takuar. E adhuroj.”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet