Lajm

Njihet Si Juristja Seksi, Redona Zbulon Lidhjen 8 Vjeçare: Ja Gjëja Më E Shtrenjtë Që Më Ka Dhuruar

Redona Koçi është një nga vajzat më të komentuar në showbizin shqiptar. Ndryshe njihet edhe si juristja seksi, term i cili e ka mërzitur e nuk dëshiron më ta thërrastin kështu./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E ftuar në “ABC e Mëngjesit”, modelja ka treguar se nuk pëlqen kur dikush e thërret me këtë emër, pasi thjesht ka mbaruar shkollën dhe nuk e ushtron si profesion.Redona thotë se ajo tashmë është një modele dhe një nga influencueset më të kërkuara në treg/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet