Lajm

Ndoshta Nuk E Keni Ditur: Ja Çfarë Ndikimi Ka Kafeja Te Ѕ*Kѕi

Nëse jeni adhurues të kafesë, nuk keni nevojë për arsye shtesë për të shijuar një ose më shumë gota me këtë pije të mrekullueshme çdo ditë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kafeja është e lidhur me dëshirën për seks dhe megjithëse nuk është kurë për epshin e ulët, një filxhan para se ksit mund të bëjë diferencën.“Duhen 15 minuta deri në 2 orë për të parë reagimin e kafesë ndaj trupit. Prandaj, koha është një element i rëndësishëm ”, shpjegon se ksologia dhe nutricionistja Satori Madrone./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet