Lajm

“Më thoshte ta ‘ha zemrën’ dhe unë ja hëngra…”, Pas fotove të frikshme, Roza Lati prezanton të dashurin..!!

Më thoshte ta ‘ha zemrën’ dhe unë ja hëngra…”, Pas fotove të frikshme, Roza Lati prezanton të dashurin/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Moderatorja Roza Lati tërheq gjithmonë vëmendje me çdo veprim të sajin. Së fundmi, ajo ka realizuar një set fotografik, ku shihej me një zemër në dorë dhe e mbuluar me gjak/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet