Lajm

Kush Është Këngëtarja E Njohur, Bukuroshja Shqiptare Që Pritet Të Futet Nesër Në ‘Big Brother VIP’

Këngëtarja e njohur që pritet të futet nesër në ‘Big Brother VIP’Nderë emrat që u diskutuan për tu bërë pjesë e shtëpisë së ‘Big Brother’ ka qenë edhe këngëtarja, Beatrix Ramosaj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Tashmë është zbuluar se këngëtarja nuk është futur deri me tani në shtëpinë e famshme pasi ishte e infektuar por një gjë të tillë pritet ta bëjë nesër.Madje, dita e futjes ne shtëpi po afron dhe ajo ka postuar një fotografi të Albanit, vëllait të saj ku shprehet se i mungon e do t’i mungojë më shumë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet