Lajm

Fenomeni i çuditshëm po ndodh, në këtë vend ka rënë dëborë e kuqe/ Ja përse ndodh

Fenomeni i çuditshëm po ndodh, në këtë vend ka rënë dëborë e kuqe/ Ja përse ndodh/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nëse ecni mjaft lart në Alpet Franceze gjatë pranverës së vonë dhe verës së hershme, ka shumë të ngjarë që do të hasni në disa copa dëbore mjaft .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…