Lajm

E pa duke i ngac.muar gruan shikoni se cfar ndodhi me pas..(VIDEO)

E pa duke i ngac.muar gruan shikoni se cfar ndodhi me pas/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

.Një grua e cila ndodhej në supermaket së bashku me bashkëshortin e saj, ngacm ohet nga shtetasi izraelit i cili u afrua gruas dhe e preku në të pasme/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet