Lajm

Shkatërrohet banda shqiptare në Greqi, vodhën 320 mijë € në vilat luksoze

Shkatërrohet banda shqiptare në Greqi, vodhën 320 mijë € në vilat luksoze/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një bandë grabitësish shqiptarë është shkatërruar në ishullin luksoz të Mykonos në Greqi. 7 persona kanë rënë në pranga të drejtuar nga një 35-vjeçar. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…