Lajm

Nuk dua as ujë e as bukë, dua një vajzë të re 19 vjeqe se ende jam i fort

Shkodra po përballet me për mb ytje të shumta, situatë të përsëritur sa herë ka reshje të dendura në vend, por një qytetar ka një hall tjetër. Ai ka një kërkesë të veçantë për politikanët, një grua pasi ka 19 vite që është i vetëm./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Qytetari i moshuar mes të qeshurash thotë se nuk do as ujë e as bukë, por kërkon vetëm një partnere që të kalojë jetën.Humori shkodran është ndër më të fismit në vendin tonë që në kohët më të hershme dhe qytetarët shkodranë shquhen për batutat e tyre epike. Dialogu humoristik:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet