Lajm

Një vit dimër, stυhi bore e temp deri në -50 gradë, shkencëtari bën paraΙajmërimin: Ja çfarë e pret Tokën

Një vit dimër, stυhi bore e temp deri në -50 gradë, shkencëtari bën paraΙajmërimin: Ja çfarë e pret Tokën/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Planeti yne mund të përballet me një mot mjaft të ftohtë me stuhi dëborë gjatë 30 viteve të ardhshëm, .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…