Lajm

Komshiu I Bën Namin Vajzës Së Re/ Boll Bërtite Si Derr Kur Bën S*

Një vajze e cila shqetesonte komshinjte me zhurmat qe bente gjate marredh enies in time, ka shperndarë në rrjete sociale një letër që fqinji i saj i zemëruar i ka dërguar, nëpërmjet së cilës i kërkon “të ndalojë së ul ërituri si një derr” kur bën s.eks /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Fotoja, që tregonte se ishin përdorur shkronja të mëdha për ta shkruar mesazhin, u bë menjëherë virale, shkruan “The Sun”.“A mundet të ndaloni së bë rtituri si një derr kur kryeni marrëdh ënie s*ksuale? Jemi të gjithë të lodhur nga kjo!!! Fqinjët.” Fotoja deri më tani ka marrë më shumë se 1,100 komente dhe mbi 21,000 pëlqime./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet