Lajm

Dhëndri me orë të tëra në dhomë me vajzën ja çfarë i bën vjehrri nga Tirana

Një emigrant i cili prej 3 javësh është fejuar me një vajzë e cila jeton në Tufinë (periferi të Tiranës) duket se është bërë i bezdisshëm për vjehrrin dhe vjehrrën pasi shkon tre herë në ditë në shtëpinë e tyre./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, vjehrri nuk do që dhëndri të shkojë shpesh në shtëpinë e tij pasi qëndron në një dhomë me vajzën për orë të tëra saqë ai detyrohet të fikë automatin për t’i nxjerrë jashtë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet