Lajm

Bleona hap telefonin dhe i nxjerr të gjitha/ Ja kush është këngëtari i njohur që e “ngacmon” (FOTO)

Bleona hap telefonin dhe i nxjerr të gjitha/ Ja kush është këngëtari i njohur që e “ngacmon”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Bleona Qerreti është prej këngëtarëve shqiptare, e cila nuk e ka aspak problem të tregojë detaje private nga jeta e saj. Mbrëmjen e djeshme,.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…