Lajm

Vjehrra zbuIon nusen e saj duke e tr adhtuar te birin dhe…

Vjehrra zbuIon nusen saj duke e tr adhtuar te birin dhe…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ky është momenti kur një mama kishte vendosur të provonte besnikërinë e gruas së djalit të saj dhe e cila mbeti pa fjalë kur kuptoi se për çfarë bëhej fjalë. Siç shkruajnë mediat e huaja, .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…