Lajm

Video e një vajze duke mbjellë lule çmendi rrjetin, shihni arsyen pse

Video e një vajze duke mbjellë lule çmendi rrjetin, shihni arsyen pse/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kjo videoshte bere virale ne rrjet dhe po e shikojne te gjithe!“Katie po mbjell lule” është emri i videos që po çmend rrjetin.Ajo mori mbi 8 milion klikime vetëm në 2 orë .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…