Lajm

Si Fatos Nano i thoshte Metes, shko te zyra merr t*ngat qe harroi Monika Kryemadhi

Si Fatos Nano i thoshte Metes, shko te zyra merr t*ngat qe harroi Monika Kryemadhi

Sot në rubrikën e “Dikur” do të kthehemi 19 vite pas në kohën kur Forumi i Eurosocialistëve festonte në Qendrën Kombëtare të Kulturës në Tiranë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…